- - - - - -
A+ R A-

Zapiecek - magiczne miejsce w okolicy

Dnia 21 września wszystkie klasy pierwsze wybrały się na wycieczkę do Żelisławia, niewielkiej wsi położonej kilka km na zachód od Czaplinka. Działa w niej Stowarzyszenie Miłośników Żelisławia ZAPIECEK. Uczniowie brali udział w zajęciach edukacyjnych i warsztatach, podczas których każdy uczestnik mógł utkać na krosnach fragment dywanika, własnoręcznie wykonać bransoletkę z wełny a także upiec szczodraki ( bułeczki z dżemem malinowym). Wszyscy uczestnicy wycieczki wrócili do domów pełni wrażeń, niosąc ze sobą dużo wspomnień, zabierając ze sobą zrobione własnoręcznie pamiątki.

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”