- - - - - -
A+ R A-

Z wizytą KPPSP w Wałczu

**Wizyta w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wałczu??*
15 listopada uczniowie klasy Ic w ramach projektu "Poznajemy zawody naszych rodziców" odwiedzili KPPSP w Wałczu, w której pracuje pan Maciej Malec - tata jednego z uczniów naszej klasy. Podczas spotkania pan Maciej pokazał dzieciom miejsca, w których strażacy przygotowują się do pełnienia służby i akcji ratunkowych. Dzieci zobaczyły również sprzęty wykorzystywane przez strażaków oraz poznały ich przeznaczenie. Zwiedziły też dyżurkę, w której dysponent odbiera telefony od potrzebujących pomocy i wysyła do nich strażaków. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie panu Maciejowi Malec oraz za ciekawie i pełne emocji spotkanie. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”