- - - - - -
A+ R A-

I Powiatowy Interaktywny Konkurs "Na językach"

15 listopada 2023 roku odbył się w naszej szkole I Powiatowy Interaktywny Konkurs "NA JĘZYKACH".
Zadaniem uczestników było sprostanie pytaniom sprawdzającym wiedzę ogólną na temat krajów obszaru anglojęzycznego i niemieckojęzycznego. Był to wyjątkowy konkurs, ponieważ odbył się z wykorzystaniem technologii w aplikacji Kahoot.
W zmaganiach wzięło udział 20 uczniów z 10 szkół powiatu wałeckiego. Laureatami konkursu zostali: Jan Radzik- Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Olimpijczyków w Wałczu, Maja Wilińska- Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Różewie i Antoni Bieć- Szkoła Podstawowa w Piecniku. Gratulujemy wszystkim uczestnikom. Dziękujemy Panu Burmistrzowi Miasta Wałcz Maciejowi Żebrowskiemu oraz Panu Staroście Powiatu Wałeckiego Bogdanowi Wankiewiczowi za zasponsorowanie nagród i poczęstunku. Wielkie brawa dla Wszystkich i zapraszamy za rok.

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”