- - - - - -
A+ R A-

Dzień Myśli Braterskiej

22 lutego 2024 r
Dzień Myśli Braterskiej uświadamia skautom na całym świecie, jak jest ich wielu i że wszyscy są dla siebie braćmi niezależnie od koloru skóry, narodowości, czy wieku. W ten dzień harcerze i zuchy myślą o sobie, składają sobie życzenia, przesyłają kartki, organizują różne gry terenowe lub spotykają się przy ognisku.
W Szkole Podstawowej nr 5 zuchy i harcerze zorganizowali Dzień Myśli Braterskiej dla społeczności szkolnej . Były piosenki, pląsy, szyfry, oraz współzawodnictwo sportowe. Uczniowie przez wykonywanie poszczególnych zadań dowiedzieli się jak nazywa się bohater dzisiejszego dnia.

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”