- - - - - -
A+ R A-

Eliminacje Regionalne First Lego League

Ależ to były emocje!!! Podczas dzisiejszych Eliminacji Regionalnych First Lego League drużyna RoboTeam spisała się na medal. Swoją pracą, wytrwałością i zaangażowaniem udowodnili, że stać ich na wiele! Zdobyli następujące nagrody:
?I miejsce w kategorii Projekt Innowacyjny (@Magdalena Komerska - Kubiś i @Bartłomiej Baranowski - dziękujemy za wspaniałą współpracę.)
?II miejsce w kategorii Champion (klasyfikacja generalna)
?II miejsce w kategorii Robot Game
?II miejsce w kategorii Podstawowe Wartości
? III miejsce w kategorii Projekt Robota. Drużyna w składzie: Lena Michalska, Marcelina Zasada, Hanna Krysztofiak, Maria Stępień, Daniela Biesiada, Klaudia Stadnik, Hubert Szymański, Aleksander Wiza, Jakub Kałamaja, Artem Pyriatinskyi. Wspierała nas Maja Kowalczyk. Drużyno, jestem z Was bardzo dumna! - trenerka Maria Michalska
Podczas turnieju swoją obecnością zaszczycili nas Pan Maciej Żebrowski – Burmistrz Miasta Wałcz oraz Pani Jolanta Wegner – Wicestarosta Powiatu Wałeckiego, którzy przekazali dla uczestników słodkie upominki. W czasie wszystkich zmagań kibicowali nam również Pani Dyrektor Violetta Kamińska oraz Pan Dyrektor Czesław Bacławski.
W tym miejscu chcemy bardzo podziękować wszystkim, którzy nas wspierali:
- Urząd Miasta Wałcz ( #MiastoWałcz)
- Starostwo Powiatowe w Wałczu #PowiatWałeckiStarostwoPowiatowewWałczu
- Ludwig Czekolada – Jarosław Berlin
- Blach – Bud Dachy Wojciech Kałamaja
- Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 5
- rodziny zawodników
Dziękujemy ❤️.

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”