- - - - - -
A+ R A-

Narodowe Święto Niepodległości w klasach I-IV

   Dnia 10 listopada klasy II a i III a pod opieką pani Elżbiety Woś oraz pani Anny Litwińskiej przedstawiły dla klas I-IV montaż słowno-muzyczny z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Dzieci recytowały wiersze i śpiewały pieśni patriotyczne.Uroku inscenizacji dodała piękna i oryginalna dekoracja wykonana przez panią Karinę Zarembę.

Opracowała : Elżbieta Woś

Patrycja

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu „szczera i zabawna ….” 

Karolina

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „miła i pomocna ….” 

Maja

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „zwariowana i kochana ….” 

Paula

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „pomocna i wyjątkowa ….” 

Zuzia

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu „inteligentna i ambitna ….”