- - - - - -
A+ R A-

Z okazji Narodowego Święta Niepodległości

   Dnia 9 listopada 2017 roku uczniowie klasy IIIb i IIIc pod opieką wychowawców wybrali się na spacer, aby oddać cześć wielkiemu Polakowi Józefowi Piłsudskiemu. Zapalili znicze przy popiersiu marszałka. Minutą ciszy dzieci oddały cześć poległym w walkach o wolność naszej ojczyzny. W ten sposób zapoczątkowali obchody Narodowego Święta Niepodległości.


Opracowała : Beata Górska

Leszek

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu„Jest miły”

Franek

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Wie jak rozśmieszać.”

Paweł

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Jest przyjacielski.”

Nikodem

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Jest jak Lewandowski.”

Nikodem

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Lubi rozśmieszać.”