- - - - - -
A+ R A-

Z okazji Narodowego Święta Niepodległości

   Dnia 9 listopada 2017 roku uczniowie klasy IIIb i IIIc pod opieką wychowawców wybrali się na spacer, aby oddać cześć wielkiemu Polakowi Józefowi Piłsudskiemu. Zapalili znicze przy popiersiu marszałka. Minutą ciszy dzieci oddały cześć poległym w walkach o wolność naszej ojczyzny. W ten sposób zapoczątkowali obchody Narodowego Święta Niepodległości.


Opracowała : Beata Górska

Patrycja

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu „szczera i zabawna ….” 

Karolina

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „miła i pomocna ….” 

Maja

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „zwariowana i kochana ….” 

Paula

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „pomocna i wyjątkowa ….” 

Zuzia

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu „inteligentna i ambitna ….”