Narodowe Święto Niepodległości u Ani

,,Mój kraj - Polska" pod takim hasłem upłynął ostatni tydzień pracy Ani. Uczennica utrwalała najważniejsze informacje o Polsce (mapa, stolica Warszawa, rzeka Wisła, moja miejscowość Wałcz). Obejrzała krótki film o symbolach narodowych. Wykonała flagę, godło Polski, śpiewała hymn państwowy. Pięknie recytowała wiersz o fladze, nauczyła się również refrenu piosenki "Jestem Polka". Do wszelkich działań Ania przystąpiła z dużym zaangażowaniem.

Opracowała : Mariola Płotka