Muffinki dla UNICEF

17 listopada 2017 r. uczniowie z klasy IV d w holu szkoły sprzedawali przepyszne muffinki, upieczone przez swoich rodziców. Całkowity dochód ze sprzedaży babeczek przeznaczony zostanie organizacji UNICEF, na rzecz dzieci z Syrii. Wszystkie muffinki udało się sprzedać w ciągu dwóch przerw, uzyskując 249 zł. Była to pierwsza tego typu akcja w tym roku szkolnym w naszej szkole, kolejna odbędzie się już w grudniu! Organizatorami akcji są panie Ewa Bronowicka i Agata Juszkiewicz.

Opracowała : Agata Juszkiewicz