- - - - - -
A+ R A-

Muffinki dla UNICEF

   17 listopada 2017 r. uczniowie z klasy IV d w holu szkoły sprzedawali przepyszne muffinki, upieczone przez swoich rodziców. Całkowity dochód ze sprzedaży babeczek przeznaczony zostanie organizacji UNICEF, na rzecz dzieci z Syrii. Wszystkie muffinki udało się sprzedać w ciągu dwóch przerw, uzyskując 249 zł. Była to pierwsza tego typu akcja w tym roku szkolnym w naszej szkole, kolejna odbędzie się już w grudniu! Organizatorami akcji są panie Ewa Bronowicka i Agata Juszkiewicz.

Opracowała : Agata Juszkiewicz

 

Bartek

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu„Z nim zawsze jest o czym pogadać, ma oryginalne poczucie humoru.”

Dawid

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „D.D. ,,Do tańca i do różańca”, fajowy facet.”

Piotr

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Ma szansę zostać poliglotą.”

Krystian

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Dobry kolega, można na niego liczyć”

Małgorzata

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu „Lubi się gimnastykować”