- - - - - -
A+ R A-

Zawsze życzliwi

         21 listopada Julka wraz z panią Mariolą odwiedziły byłą uczennicę naszej szkoły Amelkę. Rodzice Amelki życzliwie, miło i serdecznie przywitali nas. Ugoszczono nas śniadaniem i pyszną herbatką. Następnie Julka z Amelka, wspominając miłe, szkolne czasy, śpiewały, rozmawiały i śmiały się. Amelka wraz z mamą zostawiły pamiątkowy wpis w pamiętniku Julki. Dziękujemy za gościnę. Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie.

Opracowała : Mariola Płotka

Patrycja

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu „szczera i zabawna ….” 

Karolina

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „miła i pomocna ….” 

Maja

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „zwariowana i kochana ….” 

Paula

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „pomocna i wyjątkowa ….” 

Zuzia

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu „inteligentna i ambitna ….”