- - - - - -
A+ R A-

Zawsze życzliwi

         21 listopada Julka wraz z panią Mariolą odwiedziły byłą uczennicę naszej szkoły Amelkę. Rodzice Amelki życzliwie, miło i serdecznie przywitali nas. Ugoszczono nas śniadaniem i pyszną herbatką. Następnie Julka z Amelka, wspominając miłe, szkolne czasy, śpiewały, rozmawiały i śmiały się. Amelka wraz z mamą zostawiły pamiątkowy wpis w pamiętniku Julki. Dziękujemy za gościnę. Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie.

Opracowała : Mariola Płotka

Bartek

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu„Z nim zawsze jest o czym pogadać, ma oryginalne poczucie humoru.”

Dawid

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „D.D. ,,Do tańca i do różańca”, fajowy facet.”

Piotr

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Ma szansę zostać poliglotą.”

Krystian

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Dobry kolega, można na niego liczyć”

Małgorzata

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu „Lubi się gimnastykować”