- - - - - -
A+ R A-

Zawsze życzliwi

         21 listopada Julka wraz z panią Mariolą odwiedziły byłą uczennicę naszej szkoły Amelkę. Rodzice Amelki życzliwie, miło i serdecznie przywitali nas. Ugoszczono nas śniadaniem i pyszną herbatką. Następnie Julka z Amelka, wspominając miłe, szkolne czasy, śpiewały, rozmawiały i śmiały się. Amelka wraz z mamą zostawiły pamiątkowy wpis w pamiętniku Julki. Dziękujemy za gościnę. Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie.

Opracowała : Mariola Płotka

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

Franek

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Wie jak rozśmieszać.”

Paweł

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Jest przyjacielski.”

Nikodem

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Jest jak Lewandowski.”

Nikodem

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Lubi rozśmieszać.”