- - - - - -
A+ R A-

Logo szkoły

LOGO SZKOŁY

 

Miło nam poinformować, że wybraliśmy  oficjalne logo szkoły. W dniu 10 listopada  2017 roku logo zostało zaakceptowane przez Dyrektora i Radę Rodziców Szkoły Podstawowej nr 5 im. Polskich Olimpijczyków w Wałczu jako znak reprezentujący szkołę.

Logo  zostało zaprojektowane przez pana Marcina Fiałkowskiego -  przyjaciela szkoły. Nawiązuje do naszego  patrona  -  Polskich Olimpijczyków.  Przedstawia księgę – symbol wiedzy i  mądrości oraz postać niosącą święty ogień olimpijski - symbol trwałości idei olimpijskiej. Wartości olimpijskie można przyjąć za wyznaczniki postępowania i ważny drogowskaz życiowy. 

 Wszystkie propozycje na logo szkoły  wzbudziły zachwyt społeczności szkolnej . Pani Urszula Kraczkowska - nauczyciel plastyki i przewodnicząca zespołu nauczycieli od wizerunku szkoły uznała, że ich autorzy zasługują na pochwałę.

 Są to:

 1. Bartek Szalwach
 2. Julia Jurczyk
 3. Ola Kufel
 4. Lena Biela
 5. Klaudia Andrys
 6. Szymon Grycz
 7. Anastazja Kominek
 8. Hubert Kruczyński
 9. Daria Kruczyńska
 10. Olaf Szymański
 11. Krystian Brosz
 12. Milena Bednarek

Dziękujemy wszystkim twórcom za ciekawe pomysły. Uroczyste wręczenie wyróżnień, planowane jest na apelu szkolnym.

 

Logo może być używane w dwóch  wersjach kolorystycznych:

          

 

Logo  chronione jest prawem autorskim i  jest własnością szkoły. Kopiowanie, publiczne odtwarzanie i wszelkie wykorzystywanie tych treści do celów komercyjnych wymaga uprzedniej pisemnej zgody administracji szkoły.

Dyrektor szkoły

 

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

Franek

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Wie jak rozśmieszać.”

Paweł

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Jest przyjacielski.”

Nikodem

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Jest jak Lewandowski.”

Nikodem

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Lubi rozśmieszać.”