- - - - - -
A+ R A-

Mikołajki na sportowo

Szósty grudnia to bardzo wyjątkowy dzień dla wszystkich dzieci. Z wielką niecierpliwością czekają na przyjście Św. Mikołaja i to, jakie prezenty im przyniesie. Jak co roku, naszą szkołę odwiedził ten wyczekiwany i lubiany gość. Dzieci bardzo ciepło go przywitały, a następnie zabrały się do wykonywania przeróżnych zadań, które na ten dzień przygotowały im panie Maria Michalska i Marta Marynka – Nowokuńka. Uczniowie tworzyli łańcuch choinkowy, bombki z płyt CD, ozdabiali choinki papierowymi bombkami ze swoimi imionami oraz układali świąteczne puzzle. Następnie każdy uczeń pokonał zimowy tor przeszkód, który przygotowała pani Agata Skonieczka. Na zakończenie dzieci otrzymały od Św. Mikołaja prezenty. Nad sprawnym przebiegiem całej uroczystości czuwali wychowawcy oraz uczennice z klas gimnazjalnych należące do Szkolnego Klubu Wolontariatu. Niezastąpionym okazał się nasz prowadzący pan Marek Skonieczka. A jak bawiły się dzieci uwieczniła na zdjęciach uczennica Julia Jurczyk. Zapraszam do oglądania wspaniałych zdjęć.

 

Opracowała : Maria Michalska

Bartek

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu„Z nim zawsze jest o czym pogadać, ma oryginalne poczucie humoru.”

Dawid

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „D.D. ,,Do tańca i do różańca”, fajowy facet.”

Piotr

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Ma szansę zostać poliglotą.”

Krystian

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Dobry kolega, można na niego liczyć”

Małgorzata

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu „Lubi się gimnastykować”