- - - - - -
A+ R A-

Mikołajki na sportowo

Szósty grudnia to bardzo wyjątkowy dzień dla wszystkich dzieci. Z wielką niecierpliwością czekają na przyjście Św. Mikołaja i to, jakie prezenty im przyniesie. Jak co roku, naszą szkołę odwiedził ten wyczekiwany i lubiany gość. Dzieci bardzo ciepło go przywitały, a następnie zabrały się do wykonywania przeróżnych zadań, które na ten dzień przygotowały im panie Maria Michalska i Marta Marynka – Nowokuńka. Uczniowie tworzyli łańcuch choinkowy, bombki z płyt CD, ozdabiali choinki papierowymi bombkami ze swoimi imionami oraz układali świąteczne puzzle. Następnie każdy uczeń pokonał zimowy tor przeszkód, który przygotowała pani Agata Skonieczka. Na zakończenie dzieci otrzymały od Św. Mikołaja prezenty. Nad sprawnym przebiegiem całej uroczystości czuwali wychowawcy oraz uczennice z klas gimnazjalnych należące do Szkolnego Klubu Wolontariatu. Niezastąpionym okazał się nasz prowadzący pan Marek Skonieczka. A jak bawiły się dzieci uwieczniła na zdjęciach uczennica Julia Jurczyk. Zapraszam do oglądania wspaniałych zdjęć.

 

Opracowała : Maria Michalska

Leszek

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu„Jest miły”

Franek

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Wie jak rozśmieszać.”

Paweł

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Jest przyjacielski.”

Nikodem

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Jest jak Lewandowski.”

Nikodem

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Lubi rozśmieszać.”