- - - - - -
A+ R A-

Mikołaj z SP 5 w wałeckim szpitalu

5 grudnia 2017 roku świąteczna delegacja SP nr 5, czyli Mikołaj w osobie pana Artura Pieczyraka i jego pomocnicy, czyli pani Agata Juszkiewicz i grono elfów - Laura, Amelka, Mikołaj, Wiktor oraz Kacper, uczniów naszej szkoły, udała się do Oddziału Dziecięcego w 107 Szpitalu Wojskowym. Przekazali oni małym pacjentom oddziału gry, zabawki oraz książki, które od kilku tygodni zbierane były w świetlicy szkolnej. Spotkanie z chorymi dziećmi było pełne radości i wzruszeń. Ordynator oddziału dr Mariusz Psuty serdecznie podziękował wszystkim za pamięć i piękne upominki.
Organizatorką i pomysłodawczynią akcji była pani Agata Juszkiewicz, która bardzo serdecznie dziękuje tym wszystkim, którzy wsparli cykliczną już w naszej szkole akcję. Dzięki niej uczniowie naszej szkoły mają okazję nauczyć się dzielenia zabawkami i wspierania innych.

Opracowała : Anna Topyła

Bartek

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu„Z nim zawsze jest o czym pogadać, ma oryginalne poczucie humoru.”

Dawid

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „D.D. ,,Do tańca i do różańca”, fajowy facet.”

Piotr

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Ma szansę zostać poliglotą.”

Krystian

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Dobry kolega, można na niego liczyć”

Małgorzata

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu „Lubi się gimnastykować”