- - - - - -
A+ R A-

"Mikołajowa przemiana" dla PCPR

Dnia 18 grudnia Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wałczu zorganizowało „Wieczór Mikołajkowy” dla dzieci z rodzin zastępczych.W uroczystości tej udział wzięli również uczniowie naszej szkoły : Mikołaj Dzierża, Anastazja Kominek, Magda Sadlej, Nastka Kiwertz, Laura Napiórkowska, Blanka Stadnik, Wiktor Gawęda, Bartek Sasiński, Maja Kurowska, Amelia Kiwertz oraz Sebastian Łukasik, którzy pod kierunkiem pani Agaty Juszkiewicz, wystąpili w przedstawieniu pt. Mikołajowa przemiana.
Ogromną atrakcją był występ Pana Ząbka, który swoimi czarami zachwycił nie tylko najmłodszą część publiczności.
Na zakończenie spotkania wszyscy aktorzy otrzymali drobne upominki, za które bardzo serdecznie dziękujemy.

 

Opracowała : Agata Juszkiewicz

Zuzia

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu„utalentowany śmieszek ….”

Karolina

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „szczera, troskliwa ….”

Roksana

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „pomocna, umie pocieszyć”

Julia

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „inteligentna i pozytywna ….”

Angelika

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu „miła i pomocna ….”