- - - - - -
A+ R A-

"Mikołajowa przemiana" dla PCPR

Dnia 18 grudnia Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wałczu zorganizowało „Wieczór Mikołajkowy” dla dzieci z rodzin zastępczych.W uroczystości tej udział wzięli również uczniowie naszej szkoły : Mikołaj Dzierża, Anastazja Kominek, Magda Sadlej, Nastka Kiwertz, Laura Napiórkowska, Blanka Stadnik, Wiktor Gawęda, Bartek Sasiński, Maja Kurowska, Amelia Kiwertz oraz Sebastian Łukasik, którzy pod kierunkiem pani Agaty Juszkiewicz, wystąpili w przedstawieniu pt. Mikołajowa przemiana.
Ogromną atrakcją był występ Pana Ząbka, który swoimi czarami zachwycił nie tylko najmłodszą część publiczności.
Na zakończenie spotkania wszyscy aktorzy otrzymali drobne upominki, za które bardzo serdecznie dziękujemy.

 

Opracowała : Agata Juszkiewicz

Nikola

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu„Bardzo lubi siatkówkę”

Nikola

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Skromna, dobra koleżanka.”

Oskar

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Można mu zawsze zaufać.”

Oliwia

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Ze wszystkim sobie poradzi.”

Piotr

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu „Spokojny i miły kumpel.”