- - - - - -
A+ R A-

Przyjemnie i zdrowo

Jeszcze w listopadzie Julka wraz z panią Mariola miały okazję uczestniczyć w zajęciach kulinarnych, które zorganizowaliśmy w domu Amelki. Julka, Amelka i jej brat Wiktor przygotowali zdrową i pyszną pastę twarogowo - jajeczną z rzodkiewką oraz szczypiorkiem. Gospodyni domu, pani Lucyna, przygotowała dla wszystkich herbatę i pomogła nakryć do stołu. Wszyscy razem zasiedliśmy do stołu i zajadaliśmy kanapki z przygotowaną przez dzieci pastą. Było smacznie zdrowo i miło.

Mariola Płotka

Leszek

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu„Jest miły”

Franek

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Wie jak rozśmieszać.”

Paweł

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Jest przyjacielski.”

Nikodem

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Jest jak Lewandowski.”

Nikodem

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Lubi rozśmieszać.”