- - - - - -
A+ R A-

Przyjemnie i zdrowo

Jeszcze w listopadzie Julka wraz z panią Mariola miały okazję uczestniczyć w zajęciach kulinarnych, które zorganizowaliśmy w domu Amelki. Julka, Amelka i jej brat Wiktor przygotowali zdrową i pyszną pastę twarogowo - jajeczną z rzodkiewką oraz szczypiorkiem. Gospodyni domu, pani Lucyna, przygotowała dla wszystkich herbatę i pomogła nakryć do stołu. Wszyscy razem zasiedliśmy do stołu i zajadaliśmy kanapki z przygotowaną przez dzieci pastą. Było smacznie zdrowo i miło.

Mariola Płotka

Zuzia

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu„utalentowany śmieszek ….”

Karolina

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „szczera, troskliwa ….”

Roksana

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „pomocna, umie pocieszyć”

Julia

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „inteligentna i pozytywna ….”

Angelika

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu „miła i pomocna ….”