- - - - - -
A+ R A-

Przyjemnie i zdrowo

Jeszcze w listopadzie Julka wraz z panią Mariola miały okazję uczestniczyć w zajęciach kulinarnych, które zorganizowaliśmy w domu Amelki. Julka, Amelka i jej brat Wiktor przygotowali zdrową i pyszną pastę twarogowo - jajeczną z rzodkiewką oraz szczypiorkiem. Gospodyni domu, pani Lucyna, przygotowała dla wszystkich herbatę i pomogła nakryć do stołu. Wszyscy razem zasiedliśmy do stołu i zajadaliśmy kanapki z przygotowaną przez dzieci pastą. Było smacznie zdrowo i miło.

Mariola Płotka

Nikola

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu„Bardzo lubi siatkówkę”

Nikola

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Skromna, dobra koleżanka.”

Oskar

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Można mu zawsze zaufać.”

Oliwia

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Ze wszystkim sobie poradzi.”

Piotr

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu „Spokojny i miły kumpel.”