- - - - - -
A+ R A-

Jasełka w naszej szkole

Tradycyjnie w naszej szkole przed Świętami Bożego Narodzenia odbywają się jasełka, które wprowadzają nas w świąteczny nastrój. W czwartek 21 grudnia dzieci klasy III c i wolontariusze klasy V b pod kierunkiem p. Barbary Cegieły i p. Anny Jabłońskiej przedstawiły jasełka dla uczniów i pracowników naszej szkoły. Odegrana przez dzieci historia narodzenia Pańskiego miała na celu skłonić widzów do refleksji nad życiem, a wspólne śpiewanie kolęd sprzyjało budowaniu świątecznej atmosfery.
W przygotowaniach do jasełek pomogli rodzice, którzy zorganizowali dzieciom piękne stroje. Natomiast dekorację wykonała dla nas p. Lidia Trawińska-Radkiewicz.

Opracowała   Anna Jabłońska

Nikola

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu„Bardzo lubi siatkówkę”

Nikola

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Skromna, dobra koleżanka.”

Oskar

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Można mu zawsze zaufać.”

Oliwia

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Ze wszystkim sobie poradzi.”

Piotr

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu „Spokojny i miły kumpel.”