- - - - - -
A+ R A-

Jasełka w naszej szkole

Tradycyjnie w naszej szkole przed Świętami Bożego Narodzenia odbywają się jasełka, które wprowadzają nas w świąteczny nastrój. W czwartek 21 grudnia dzieci klasy III c i wolontariusze klasy V b pod kierunkiem p. Barbary Cegieły i p. Anny Jabłońskiej przedstawiły jasełka dla uczniów i pracowników naszej szkoły. Odegrana przez dzieci historia narodzenia Pańskiego miała na celu skłonić widzów do refleksji nad życiem, a wspólne śpiewanie kolęd sprzyjało budowaniu świątecznej atmosfery.
W przygotowaniach do jasełek pomogli rodzice, którzy zorganizowali dzieciom piękne stroje. Natomiast dekorację wykonała dla nas p. Lidia Trawińska-Radkiewicz.

Opracowała   Anna Jabłońska

Leszek

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu„Jest miły”

Franek

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Wie jak rozśmieszać.”

Paweł

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Jest przyjacielski.”

Nikodem

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Jest jak Lewandowski.”

Nikodem

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Lubi rozśmieszać.”