- - - - - -
A+ R A-

Teatralno-filmowy sukces SP 5

Uczniowie klasy III e oraz dwie uczennice klasy III a wzięli udział w organizowanym przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie konkursie teatralnym. Zadaniem uczniów było stworzenie inscenizacji, a następnie nakręcenie filmu na jej podstawie. Temat konkursu brzmiał: "Bądź wierny Idź" czyli majówka z Herbertem. Został on zorganizowany z okazji Roku Zbigniewa Herberta i jego celem było zaprezentowanie sylwetki i twórczości poety w dowolnej formie.
Spośród 30 nadesłanych z całego województwa prac jurorzy wyłonili sześć najlepszych. W gronie laureatów znaleźli się nasi uczniowie. 4 czerwca wzięli udział w uroczystej gali rozdania dyplomów w Szczecinie. Po uroczystości udali się wraz z opiekunką przedsięwzięcia, panią Izabelą Dzierżą, na małą wycieczkę po mieście wojewódzkim.

Opracowała : Iza Dzierża

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”