- - - - - -
A+ R A-

Z wizytą w Straży Pożarnej

Dnia 21 maja 2019 r. uczniowie klasy V a (wraz z wychowawcą p. A. Królak, pedagogiem szkolnym p. G. Szulgą i nauczycielem wspierającym p. P. Szewczyk) odwiedzili Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Wałczu. Zajęcia realizowane były w ramach projektu „Dotknąć, poznać, zrozumieć…” i dotyczyły doradztwa edukacyjno – zawodowego. 
Uczniowie mieli okazję obejrzeć z bliska sprzęt jakim dysponuje jednostka, dowiedzieć się o zadaniach realizowanych przez Straż Pożarną, jak również przypomniały sobie zasady bezpiecznego zachowania się w sytuacjach zagrożenia.

Opracowała : Grażyna Szulga, Aleksandra Królak

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”