- - - - - -
A+ R A-

Przygody eTwinnerów

Przygody eTwinnerów Minione dni przyniosły eTwinnerom pracującym nad międzynarodowym projektem wspaniałe przygody! Pierwszą było nagranie wywiadu, podczas którego uczniowie odpowiedzieli na pytania dotyczące polskiej kultury i dziedzictwa narodowego. Udało się też nauczyć Maltańczyków mówić "dzień dobry". Uczniowie z SP 5 porozmawiali też o pogodzie i o tym jak żyje się na Malcie z dziewczynką, Polką, mieszkającą na co dzień na Gozo, czyli wyspie, z której pochodzą nasi partnerzy. Dla wszystkich było to niesamowite przeżycie. Teraz Maltańczycy opracują nagrane materiały i powstanie z nich program radiowy. Kolejną niespodzianką była sala zagadek, czyli Escape Room o Europie. Uczniowie naszej szkoły sprawdzili swoją wiedzę o Unii Europejskiej rozwiązując zagadki logiczne i poszukując kolejnych wskazówek. Nagrodą były krówki. Pozostałe szkoły partnerskie też przygotowały sale zagadek i prawie w tym samym czasie uczniowie z odległych zakątków Europy bawili się razem! eTwinning łączy!

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”