- - - - - -
A+ R A-

1a zwiedza Szczecin

Dnia 22 maja 2019 r, klasa Ia wybrała się na wycieczkę szkolną do Szczecina. Uczniowie pod opieką pana Bartosza Michalskiego oraz wychowawcy Beaty Górskiej obejrzeli przedstawienie teatralne pt. „ Przygody Sindbada Żeglarza” w Teatrze Lalek Pleciuga. Następnie z wielkim zainteresowaniem oglądali stare motocykle, samochody i środki komunikacji miejskiej w Muzeum Techniki i Komunikacji. Bardzo chętnie poznawali też prawa fizyki w Centrum Eksperymentalnym Eureka. Na koniec spacerowali po Wałach Chrobrego. Pełni nowych doświadczeń i wrażeń wrócili do Wałcza.
 
Opracowała : Beata Górska

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”