- - - - - -
A+ R A-

Rok szkolny 2019/2020 rozpoczęty!

Nowy rok szkolny już rozpoczęty! Po wakacjach do szkoły wrócili wypoczęci, opaleni i pełni energii uczniowie. Inauguracji roku szkolnego 2019/2020 dokonała Pani Dyrektor Violetta Kamińska. Przywitała szczególnie nowych uczniów- pierwszoklasistów, którzy wśród braw społeczności szkolnej rozpoczęli swoją przygodę z nauką. Brawami nagrodzeni zostali również Maja Różanowska, Kajetan Różański i Jakub Zajączkowski, którzy podczas wakacji osiągnęli wysokie wyniki sportowe na szczeblu ogólnopolskim. Krótką uroczystość uświetnili goście: przedstawiciele Rady Miejskiej Kamila Trojanowska, Paweł Łakomy, Tadeusz Gnojewski, wiceburmistrz Adam Biernacki, a także przewodnicząca Rady Rodziców p. Marta Wilińska. Wszyscy życzyli uczniom jak najlepszych ocen, sukcesów w nauce oraz samych przyjemnych chwil w szkole. Opracowała Anna Topyła

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”