- - - - - -
A+ R A-

Technologie z klasą

W ubiegłym roku szkolnym klasa 2a pod opieką wychowawczyni Marii Michalskiej wzięła udział w projekcie „Technologie z klasą” zorganizowanym przez Fundację Uniwersytet Dzieci. Podczas udziału w projekcie uczniowie rozwijali kompetencje społeczne, kształtowali umiejętności logicznego myślenia, analizowania i rozwiązywania problemów z wykorzystaniem komputera i innych urządzeń cyfrowych zaspokajając naturalną ciekawość. Ponieważ uczniowie podeszli z entuzjazmem do realizacji zadań projektowych w tym roku szkolnym, klasa ponownie weźmie udział w projekcie organizowanym przez Fundację Uniwersytet Dzieci – tym razem przyrodniczym.

Opracowała : Maria Michalska

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”