- - - - - -
A+ R A-

Lekcja j.niemieckiego dla najmłodszych

Rozpoczęliśmy naukę drugiego języka na poziome edukacji wczesnoszkolnej w klasach I-III. Uczniowie przedstawili się, narysowali swój portret oraz ćwiczyli nowe zwroty na aplikacjach w LearningsApps. Opanowanie języka jest tym łatwiejsze i przebiega tym sprawniej, im wcześniej rozpoczniemy jego naukę. Dzieci są w tym wieku ciekawe świata. Nauka języka niemieckiego może stanowić obok języka angielskiego nową pasjonującą przygodę poprzez zabawę i działanie. Dzieci łatwo uczą się na pamięć piosenek, wyliczanek, wierszyków i dialogów. 
Opracowała : Łucja Maślany

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”