- - - - - -
A+ R A-

IX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

4 października 2019 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w edukacyjnej akcji prowadzonej w tym dniu na całym świecie, w akcji do której zgłosiły się 5862 szkoły! Celem tego ogromnego przedsięwzięcie jest przypomnienie sobie tabliczki mnożenia w przyjemny i niecodzienny sposób. ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA jest okazją dla uczniów do nadrobienia „tabliczkowych” zaległości po wakacjach. Organizatorem głównym całego przedsięwzięcia jest Wydawnictwo Karty Grabowskiego ze Szczecinka.
W naszej szkole do rywalizacji przystąpili uczniowie klas III – VIII, łącznie wzięło w niej udział 311 uczniów. W ciągu 5 minut musieli oni rozwiązać 5 przykładów z zakresu tabliczki mnożenia. Stopień trudności zadań rósł wraz ze „wzrostem klas”

 

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”