- - - - - -
A+ R A-

Wycieczka do Power-Tech

W dniu 30 października uczniowie z klasy 5c pod opieką nauczycieli:  Joanny Sadlej i Mariusza Cerazego brali udział w wycieczce do zakładu Power –Tech w Wałczu. Dzieci miały możliwość zwiedzania nowoczesnego zakładu produkcyjnego, który  stosuje innowacyjne technologie i wypuszcza na rynek światowy najnowocześniejsze wycinarki laserowe marki Eagle. Uczniowie zwiedzali hale produkcyjne i pomieszczenia biurowe, w których pracują konstruktorzy – automatycy, informatycy i logistycy. Największy podziw i zdumienie wśród  uczniów wywołała praca wycinarki laserowej, która za pomocą wiązki światła z ogromną prędkością wycinała wzory w grubej metalowej płycie. Wszyscy byli pod wrażeniem. Nowoczesny zakład przemysłowy, profesjonalna obsługa i rozmach produkcji bardzo spodobały się naszym uczniom. A także miłe przyjęcie i opieka nad grupą, która została oprowadzona po całym zakładzie. Zachęcamy inne klasy do odwiedzin.

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”