- - - - - -
A+ R A-

Młody Odkrywca

MŁODY ODKRYWCA 2019


W ramach realizacji projektu „Dotknąć, poznać, zrozumieć – podniesienie jakości nauczania poprzez wykorzystanie metody eksperymentu oraz technologii TIK w Szkole Podstawowej nr 5 w Wałczu” odbyła się druga edycja konkursu „Młody Odkrywca”. Zadanie konkursowe polegało na zaprojektowaniu, przeprowadzeniu i udokumentowaniu doświadczenia z dziedziny nauk przyrodniczych. Organizatorzy wyróżnili prace Olafa Szymańskiego, Natalii Rodak (oboje z klasy VII a) oraz Wiktora Gawędy (klasa V b). Laureaci konkursu otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe. Gratulacje dla zwycięzców!

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”