- - - - - -
A+ R A-

1a w KPP Wałcz

W dniu 20.11.2019 r. klasa la odwiedziła Komendę Powiatową Policji w Wałczu. Na miejscu spotkaliśmy się z oficerem prasowym, panią Beatą Budzyń, która oprowadziła nas po budynku i opowiedziała o pracy policjantów w poszczególnych wydziałach. Zwiedzanie pomieszczeń rozpoczęliśmy od dyżurki, czyli miejsca, gdzie dyżurujący policjant zaprezentował, jak kontaktuje się z funkcjonariuszami pracującymi w terenie. Mieliśmy okazję zobaczyć areszt dla zatrzymanych i " błękitny pokój " przeznaczony do rozmów z dziećmi. Dowiedzieliśmy się również, na czym polega praca kryminologa. Wiele radości sprawiło dzieciom spotkanie z policjantami z Wydziału Ruchu Drogowego i pokaż kierowania ruchem. Na zakończenie odwiedziliśmy psy tropiące Joko i Nelę. Po wizycie niektóre dzieci zadeklarowały chęć wstąpienia w szeregi policji.

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”