- - - - - -
A+ R A-

Dni Języków Obcych dla klas I-III

W piątek 28 lutego rozpoczęły się obchody Dni Języków Obcych w naszej szkole. Zabawa tego dnia skierowana była do uczniów klas najmłodszych. Gościł  u nas przedstawiciel wojsk amerykańskich Airman First Class Fabian Levy, wspólnie z nami brał udział w zabawie. Za obecność serdecznie dziękujemy.

Uczniowie klas pierwszych podczas zajęć języka angielskiego przygotowali plakaty prezentujące wybrane miasta krajów anglojęzycznych, natomiast podczas lekcji języka niemieckiego nauczyli się piosenki, którą wspólnie zaprezentowali.

Przedstawiciele uczniów klas II i III wzięli udział w zabawach konkursowych, wykonując zadania w języku angielskim i niemieckim. Wyniki zmagań były zbliżone, a najlepszy wynik uzyskała klasa III b. Zarówno zwycięzcom jak i wszystkim uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za wspaniałą zabawę. 

A już  w poniedziałek do zmagań staną uczniowie klas IV - VIII. Życzymy powodzenia i przede wszystkim dobrej zabawy.

Opracowała: A. Królak

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”