- - - - - -
A+ R A-

Udzielamy się charytatywnie

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom i rodzicom, którzy wsparli nas przynosząc zabawki, książki i przybory plastyczne, które posłużą jako fanty podczas koncertu charytatywnego dla Dorianka i Gabrysia. Jesteście wspaniali i macie ogromne serca Zawsze możemy na Was liczyć i przekonujemy się o tym za każdym razem.

Dziękujemy również Przedszkolu nr 9 Bajka, w Wałczu, że tak chętnie przyłączyło się do naszej szkoły i wspólnymi siłami uzbieraliśmy naprawdę wiele.

Serdecznie dziękujemy i w imieniu organizatorów zapraszamy 14 marca do Wałeckiego Centrum Kultury na koncert, aby wspólnie się bawić i dalej czynić dobro - szczegóły na plakatach znajdujących się w naszej szkole

Koordynatorki szkolnej akcji: Paulina Szewczyk i Marta Szott

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”