- - - - - -
A+ R A-

Sprzątanie świata - Polska

"Sprzątanie świata - Polska" jest częścią międzynarodowego ruchu na rzecz ochrony środowiska "Clean up the World" wywodzącego się z Australii, a zapoczątkowanego w 1989 roku .
„Sprzątanie świata – Polska” jest więc wspólną lekcją poszanowania środowiska, której celem jest promowanie nieśmiecenia, edukacja odpadowa oraz inicjowanie działań, dzięki którym zmniejszy się nasz negatywny wpływ na środowisko.
Najmłodsi uczniowie naszej szkoły, co roku aktywnie uczestniczą w tejże akcji. Nie inaczej było i dziś, kiedy to odpowiednio przygotowani, z wielkim entuzjazmem i zaangażowaniem porządkowali teren wokół szkoły oraz jej sąsiedztwo. Brawo!

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”