- - - - - -
A+ R A-

Tydzień TOLERANCJI i ŻYCZLIWOŚCI

W związku z obchodami w naszej szkole Tygodnia TOLERANCJI i ŻYCZLIWOŚCI chciałabym przedstawić serię książek POCZYTAJKI POMAGAJKI? Wszystkie książeczki pokazują, że każdy z nas jest inny, podobnie jak bohaterowie naszej serii: Zmyślacz, Nieśmiałek, Chorowitek, Dokuczalska, Sama, Gaduła, ArcyBolek. W książkach znajdziemy odpowiedź na ważne pytania: "Jak rozwiązywać problemy w życiu codziennym?", "Dlaczego warto pracować nad samym sobą?"... ? Autorzy wszystkich opowiadań serii to doskonali obserwatorzy dzieci, ich środowiska, problemów i radości. Zapraszam dzieci z klas młodszych po niezwykle edukacyjne książeczki ?????? o naszej RÓŻNORODNOŚCI ❤ Mariola Żołnacz

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”