- - - - - -
A+ R A-

Przedświąteczny haapening czytelniczy w naszej szkole

Uczniowie koła bibliotecznego wraz z nauczycielami Panią Mariolą Żołnacz i Panem Mariuszem Cerazym zorganizowali w naszej szkole przedświąteczny haapening czytelniczy. Uczniowie przebrali się za postacie ze znanych bajek. Można było podziwiać Pippi Pończoszankę, babcię Czerwonego Kapturka, Żółwia Ninja i in. Rozdawali kartki z życzeniami świątecznymi oraz zachęcali wszystkich uczniów szkoły do wypożyczenia książek na okres przerwy świątecznej. Nauczyciele bibliotekarze przypomnieli, że w bibliotece czekają na czytelników nowości wydawnicze, zakupione w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Wszystkim swoim czytelnikom życzyli WESOŁYCH ŚWIĄT z KSIĄŻKĄ!

Opracowała : Mariola Żołnacz

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”