- - - - - -
A+ R A-

WYRÓŻNIENI W KONKURSIE

WYRÓŻNIENI W KONKURSIE

   Sukces przychodzi jedynie do tych, którzy działają, podczas gdy pozostali oczekują jego nadejścia.
( Thomas Alva Edison)

      W ogólnopolskim konkursie plastyczno-literackim JA ZA 20 LAT zorganizowanym w ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł 2019, w którym należało zaprezentować wyobrażenie własnej przyszłości oraz sposób realizacji zamierzeń, przesyłając do 30 czerwca 2019 roku pracę plastyczną lub literacką, zostały wyróżnione następujące osoby ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu: Alicja Borchardt, Alicja Promińska, Filip Piórkowski, Emilia Kwiatkowska, Marta Niewczas, Zuzanna Wiza, Klaudia Chodoruk, Wojciech Górzny.

      Uczniami opiekowały się pani Urszula Kraczkowska (prace plastyczne) i pani Dorota Szymczak (forma literacka).

 

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”