- - - - - -
A+ R A-

Powiatowa piłka nożna

Tradycyjnie na przełomie marca i kwietnia, Euroboisko na Dolnym Mieście gości piłkarskie reprezentacje szkół z terenu powiatu wałeckiego w ramach Igrzysk Dzieci oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W tym roku w młodszej kategorii zwycięzcami okazali się uczniowie wałeckich placówek. W kategorii dziewcząt triumfowały piłkarski ze Szkoły Podstawowej nr 5 im. Polskich Olimpijczyków w Wałczu, a w kategorii chłopców wygrali zawodnicy ze Szkoły Podstawowej nr 1, którzy pokonali minimalnie w finale gospodarzy turnieju. Skład drużyny dziewcząt: Rosińska Amelia, Bąba Kamila, Bednarek Milena, Krawczyk Dominika, Kurzak Nelly, Wiza Zuzanna, Serafin Jagoda, Nowokuńska Alicja, Wojczakowska Maja, Trościanko Ewa. Trener Paweł Gepert. Skład drużyny chłopców: Karepin Igor, Skwarna Łukasz, Garusiński Wiktor, Wilkiel Bartosz, Kijewski Adrian, Rychwinski Fabian, Gola Nikodem, Patrzek Paweł, Lisowski Nikodem, Grygieńcza Nikodem. Trener Tomasz Kinczel.                W rozgrywkach klas VII, VIII i oddziałów gimnazjalnych nasze reprezentantki okazały się najlepsze w kategorii dziewcząt, a chłopcy musieli uznać wyższość swoich kolegów z Mirosławca, zajmując drugie miejsce. Skład drużyny dziewcząt: Zabel Zuzanna, Włodarczyk Wiktoria, Zimoch Sandra, Dziubak Klaudia, Guzowska Paula, Odolczyk Martyna, Szpecht Julia, Lipińska Kaja. Trenerka Anna Łukaszewicz. Skład drużyny chłopców: Kondarewicz Krzysztof, Olesiński Szymon, Radecki Marek, Tomaszewski Maciej, Kraszkiewicz Jakub, Czerniewicz Jakub, Ptak Miłosz, Dzikowicz Dawid, Hnat Krzysztof, Kaczmarek Maciek, Marzec Oliwier, Kisielewski Paweł, Siatkowski Miłosz, Ruszała Damian. Trener Marek Skonieczka.

 

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”