- - - - - -
A+ R A-

Piłkarskie regiony

11 maja na Euoboisku zostały rozegrane Regionalne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej dziewcząt. Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 5 im. Polskich Olimpijczyków w Wałczu awansowała do półfinału i zameldowała się w ósemce najlepszych drużyn w województwie. Podopieczne Pana Pawła Geperta po bardzo zaciętym meczu uległy drużynie Szkoły Podstawowej nr 2 w Drawsku Pomorskim 1:3, tym samym zajęły drugie miejsce, premiowane awansem. Nasze piłkarki wystąpiły w składzie: Zuzanna Wiza, Milena Bednarek, Dominika Krawczyk, Maja Wojczakowska, Amelia Rosińska, Ewa Trościanko, Zuzanna Nitka, Wiktoria Ptak, Kamila Bąba, Marta Chilicka, Blanka Jaźwicka. Dzień później do rywalizacji przystąpili chłopcy w ramach 1/4 Finału Wojewódzkiego Igrzysk Dzieci w Piłce Nożnej chłopców. W zawodach wzięli udział mistrzowie czterech powiatów. Do dalszego etapu, którym będą półfinały wojewódzkie awans uzyskały Szkoła Podstawowa w Kaliszu Pomorskim oraz Szkoła Podstawowa nr 3 w Choszcznie. Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 5 im. Polskich Olimpijczyków w Wałczu zajęła III miejsce wyprzedzając Szkołę Podstawową w Resku. Podopieczni Pana Artura Pieczyraka wystąpili w składzie: Doberstain Patryk, Sasiński Bartłomiej, Pacanowski Leon, Wołejko Julian, Fronckiewicz Filip, Kozak Daniel, Przybył Szymon, Połeć Jakub, Kuszlecow Szymon, Graczykowski Marcel, Bujnowski Daniel.

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”