- - - - - -
A+ R A-

Złote piłkarki

13 czerwca w Drawsku Pomorskim odbył się turniej finałowy Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej Dziewcząt rocznik. W ostatecznych zmaganiach wzięły udział 4 zespoły - zwycięzcy finału A-B Szkoła Podstawowa w Stepnicy, drugi zespół finałów Szkoła Podstawowa w Malechowie, zwycięzca finału C-D Szkoła Podstawowa nr 5 w Wałczu i drugi zespół eliminacji Szkoła Podstawowa w Drawsku Pomorskim. W pierwszym spotkaniu po zaciętym pojedynku Stepnica pokonała Drawsko 4:3 i z dorobkiem 6 punktów czekała na dalsze rozstrzygnięcia. W swoim pierwszym pojedynku nasze reprezentantki rozgromiły Malechowo 9:0 i stało się jasne, że o brąz zagrają Drawsko i Malechowo, a w ścisłym finale Stepnica zmierzy się z Wałczem. W meczu o miejsce trzecie Drawsko pokonało Malechowo i gospodynie mogły się cieszyć z brązowych medali. W finale podopieczne Pana Pawła Geperta nie pozostawiły złudzeń rywalkom i po zwycięstwie 11:1 zdobyły złote medale. Skład zespołu: Amelia Rosińska, Milena Bednarek, Maja Wojczakowska, Zuzanna Wiza, Dominika Krawczyk, Ewa Trościanko. Reprezentacja naszej szkoły wystąpi w dniach 20-23 czerwca w Ogólnopolskiej Spartakiadzie Młodzieży w Głuchołazach. Wielkie gratulacje dla dziewcząt i trenera zespołu!

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”