- - - - - -
A+ R A-

Fair Play

7 września obchodzony jest Światowy Dzień Fair Play ustanowiony w 2020 roku przez Międzynarodowy Komitet Fair Play (CIFP). Jest to inicjatywa mająca na celu promocję zasad fair play i wartości etycznych w sporcie i w życiu. „Ten dzień jest ważny, ponieważ staramy się uczynić świat miejscem lepszym do życia i dorastania poprzez przykład uczciwej gry w sporcie” – powiedział Jeno Kamüti, Prezydent Międzynarodowego Komitetu Fair Play. W związku z tym 9 września w naszej szkole dla uczniów klas 1-3 odbył się BIEG FAIR PLAY. Klasy na poszczególnych poziomach rywalizowały na boisku mając do przebiegnięcia pętlę o długości około 250 metrów. Wśród poszczególnych kategorii wiekowych na wyróżnienie zasłużyli: Aurora Marcinkowska, Alicja Rachubińska oraz Leon Pastuszak z klas pierwszych, Maja Drapińska, Klaudia Grabicka oraz Piotr Grynkiewicz i Kordian Piskuła z klas drugich: Amelia Stanisławczyk i Michał Garsztka z klas trzecich. Wszystkim uczestnikom gratulujemy ukończenia biegu! Zapraszamy za rok.

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”