- - - - - -
A+ R A-

Przełaje 2022

Stadion Miejski w Wałczu tradycyjnie w październiku jest miejscem rozgrywania Powiatowych Sztafetowych Biegów Przełajowych. W tegorocznych zawodach wzięły udział szkoły  z Wałcza, Tuczna, Mirosławca i Człopy. Przy pięknej, słonecznej pogodzie uczniowie rywalizowali na trasie liczącej około 800 metrów. W Igrzyskach Dzieci w kategorii dziewcząt i chłopców wygrała Szkoła Podstawowa w Mirosławcu. Natomiast w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w kategorii dziewcząt i chłopców najlepsza była Szkoła Podstawowa w Tucznie. Reprezentacja naszej szkoły zajęła IV miejsce w kategorii dziewcząt i II miejsce w kategorii chłopców klas 4-6. Wśród klas 7-8 III miejsce w kategorii dziewcząt oraz II miejsce w kategorii chłopców. Skład naszej reprezentacji: Kida Aleksandra, Ziomek Julia, Szwiec Amelia, Tomasik Nikola, Trościanko Barbara, Zielińska Nela, Szulc Julia, Trościanko Ewa, Nitka Zuzanna, Ptak Wiktoria, Wilińska Julia, Odolczyk Amelia, Kucharz Marika, Wilczyńska Amelia, Maj Nikola, Grządziela Ines, Łakomy Fortunat, Wankiewicz Adam, Połeć Jakub, Kowalski Wiktor, Majewski Nikodem, Trojanowski Łukasz, Bujnowski Daniel, Doberstein Patryk, Wołejko Julian, Żerebiło Bartosz, Sasiński Bartłomiej, Pacanowski Leon, Gdaniec Leonard, Nowak Szymon, Fiałkowski Aleksander, Woźniak Maciej, Chroł Filip, Markiewicz Mateusz. Opiekunami byli Panowie Tomasz Kinczel i Artur Pieczyrak.

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”