- - - - - -
A+ R A-

Mini Mundial 2022

2 grudnia był dniem, na który czekała cała piłkarska społeczność szkoły. Tego dnia rozegrano dwa finałowe spotkania Klasowego Turnieju Piłkarskiego "Mini Mundial 2022". W decydującym meczu grupy A spotkały się drużyny: 4 C- grająca pod flagą Japonii oraz 5 A- występującej jako Kostaryka. Spotkanie było godne finału. Nie brakowało emocji, szybkich i ciekawych akcji. W regulaminowym czasie padł remis i zostały zarządzone rzuty karne, które skuteczniej wykonywali zawodnicy z klasy 4C i to oni wznieśli puchar za zwycięstwo. W grupie B spotkały się klasy piłkarskie: 6B jako Arabia Saudyjska i 8D jako Francja. Do przerwy mecz był bardzo wyrównany i obfitował w wiele ciekawych akcji. W drugiej części reprezentanci klasy 8D byli już bardziej skuteczni co dało im zwycięstwo w całych rozgrywkach. Wszystkie drużyny biorące udział w meczach finałowych otrzymały z rąk Pani Dyrektor  Violetty Kamińskiej pamiątkowe puchary.

 

Wyniki meczów finałowych:

 Grupa A:

4C - 5A  2:2  rzuty karne 2:1

Grupa B

6B - 8D  3:7

 

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”