- - - - - -
A+ R A-

Mikołajkowy tenis

Tradycyjnie 6 grudnia w hali sportowej odbył się Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego w kategorii klas VI-VIII. Zawodnicy i zawodniczki grali systemem, w którym dopiero druga porażka eliminowała z dalszych zmagań co spowodowało, że rywalizacja była bardzo ciekawa i zacięta. Ostatecznie całe podium zajęli uczniowie klasy 8D. Zwyciężyła Ewa Trościanko, drugie miejsce zajął Bartłomiej Sasiński a trzecie Maciej Woźniak. Cała trójka otrzymała pamiątkowe dyplomy, sprzęt do tenisa stołowego oraz upominki olimpijskie. Organizatorem turnieju był Pan Marek Skonieczka.

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”