- - - - - -
A+ R A-

Złoto w ergometrach

Szkoła Podstawowa nr 1 w Wałczu była gospodarzem Mistrzostw Szkół Podstawowych na Ergometrach Kajakowych o Puchar Burmistrza Wałcza. W zawodach udział wzięły reprezentacje wałeckich szkół podstawowych. Uczniowie naszej szkoły w klasyfikacji końcowej zajęli pierwsze miejsce. W rywalizacji nauczycieli na drugim miejscu  uplasowała się Pani Anna Łukaszewicz. Brawa i gratulacje dla wszystkich. Gościem honorowym był Wiktor Glazunow, olimpijczyk z Tokio 2020 w kanadyjkach. Naszą szkołę reprezentowali: Aleksandra Bulman, Julia Szulc, Joanna Giczewska, Marcel Rosiński, Borys Kowalewski, Łukasz Trojanowski, Pola Żeleźniak, Aleksandra Laskowska, Barbara Trościanko, Adam Świerad, Adrian Drapiński, Szymon Trojanowski, Nela Zielińska, Hanna Chmielecka, Nicola Tomasik, Fortunat Łakomy, Adam Wankiewicz, Jakub Połeć, Julia Wilińska, Amelia Odolczyk, Nikola Maj, Szymon Nowak, Krystian Szostak, Jak Radzik, Ewa Trościanko, Wiktoria Ptak, Blanka Jaźwicka, Julian Wołejko, Leonard Gdaniec, Bartosz Żerebiło. Opiekunkami były Panie Agata Skonieczka i Anna Łukaszewicz.

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”