- - - - - -
A+ R A-

Regionalna piłka

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Olimpijczyków w Wałczu była gospodarzem rozgrywek 1/4 Finału Województwa Igrzysk Dzieci w Piłce Nożnej Dziewcząt i Chłopców. W obu turniejach zwyciężyły nasze reprezentacje, zapewniając sobie awans do półfinałów. Wielkie gratulacje za postawę dla piłkarek i piłkarzy oraz trenerów. Skład reprezentacji dziewcząt: Aleksandra Bulman, Julia Szulc, Nicola Tomasik, Antonina Półjanowska, Martyna Wojdal, Lidia Brosz, Hanna Chmielecka, Barbara Trościanko, Zuzanna Kruczyńska, Maja Dąbkiewicz. Skład reprezentacji chłopców: Marcel Graczykowski, Szymon Przybył, Jakub Połeć, Wiktor Kowalski, Daniel Kozak, Szymon Kuszlecow, Kacper Janiak, Szymon Lasota, Oskar Bogusław, Mateusz Skonieczka, Daniel Bujowski, Nikodem Świerszcz, Adam Świerad. Trenerami obu ekip są panowie Paweł Gepert i Artur Pieczyrak.

Klasyfikacja dziewcząt:

1. Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Olimpijczyków w Wałczu

2. Szkoła Podstawowa nr 1 w Drawsku Pomorskim

3. Szkoła Podstawowa nr 6 w Stargardzie

4. Szkoła Podatawowa w Resku

Klasyfikacja chłopców:

1. Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Olimpijczyków w Wałczu

2. Szkoła Podstawowa nr 3 w Choszcznie

3. Szkoła Podstawowa w Czaplinku

4. Szkoła Podstawowa w Resku

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”