- - - - - -
A+ R A-

Awans do ósemki

W ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej nasze reprezentacje dziewcząt i chłopców wystąpiły w turniejach ćwierćfinałowych. Na wałeckim euroboisku rywalizowały dziewczęta z drużynami z Choszczna, Drawska i Stargardu. Po zaciętej rywalizacji nasze reprezentantki, wraz z drużyną z Choszczna, uzyskały awans do najlepszej ósemki w województwie. Reprezentacja chłopców wystąpiła w turnieju w Łobzie gdzie rywalizowała z drużynami z Kalisza Pomorskiego, Stargardu, Choszczna i Łobza. Ostatecznie nasi uczniowie zajęli czwarte miejsce.  Skład reprezentacji dziewcząt: Ewa Trościanko, Blanka Jaźwicka, Wiktoria Ptak, Zuzanna Nitka, Marta Chilicka, Maja Głębicka, Amelia Odolczyk, Lena Cybulska. Trener Pan Paweł Gepert. Skład reprezentacji chłopców: Bartosz Żerebiło, Szymon Nowak, Leon Pacanowski, Julian Wołejko, Patryk Doberstein, Bartłomiej Sasiński, Mateusz Markiewicz, Wojciech Górzny, Hubert Kruczyński, Maciej Łopata, Maciej Woźniak, Filip Chroł. Trener Pan Marek Skonieczka. 

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”