- - - - - -
A+ R A-

Przełaje 2023

Jak co roku, na początku października, na Stadionie  Miejskim w Wałczu odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Do rywalizacji w ramach Igrzysk Dzieci oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej, na trasie liczącej 800 metrów, przystąpiły wszystkie wałeckie szkoły podstawowe oraz reprezentacje z Tuczna, Człopy i Mirosławca. We wszystkich biegach wystartowali nasi reprezentanci a najlepiej wypadła sztafeta chłopców w starszej kategorii, która zwyciężyła w swoim biegu. Zwycięskie drużyny w poszczególnych kategoriach będą reprezentować nasz powiat w finale wojewódzkim, który odbędzie się w Gryfinie. Naszą szkołę reprezentowali: Ola Bulman, Ola Kida, Julia Ziomek, Basia Trościanko, Julia Szulc, Marcelina Zasada, Ola Laskowska, Klaudia Stadnik, Julia Bierbasz, Nikola Tomasik, Julia Kowalik, Nala Zielińska, Julia Wilińska, Amelia Odolczyk, Nikola Maj, Zuzia Kluzek, Lena Sobczyńska, Adrian Drapiński, Nikodem Majewski, Łukasz Trojanowski, Marcel Rosiński, Alan Odważny, Olek Olędzki, Borys Kowalewski, Jan Kamczycki, Fortunat Łakomy, Adam Wankiewicz, Jakub Połeć, daniel Kozak, Szymon Nowak, Olek Fiałkowski, Krystian Szostak, Oskar Bogusław, Skonieczka Mateusz. Wielkie brawa dla naszych uczniów za walkę i zaangażowanie. Trenerzy Artur Pieczyrak i Tomasz Kinczel.

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”