- - - - - -
A+ R A-

Najlepsze w regionie

12 marca 2024 roku w Stargardzie odbył się turniej 1/4 Finałów Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w Koszykówce Dziewcząt. Z kompletem czterech zwycięstw nasze dziewczęta zajęły I miejsce i tym samym zameldowały się w półfinale. W turnieju wzięły udział jeszcze drużyny ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Stargardzie, Szkoły Podstawowej nr 1 w Drawsku Pomorskim, Szkoły Podstawowej nr 3 w Łobzie i Szkoły Podstawowej w Krzęcinie. Podopieczne Pana Pawła Geperta wystąpiły w składzie: Julia Ziomek, Aleksandra Kida, Aleksandra Bulman, Klaudia Stadnik, Barbara Trościanko, Joanna Giczewska, Maja Dąbkiewicz, Hanna Cieślak, Zuzanna Kruczyńska, Julia Szulc, Marcelina Zasada i Zofia Kominek. Wielkie gratulacje dla dziewcząt i trenera!

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”