- - - - - -
A+ R A-

Marcowe Granie 2024

22 marca w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 5 im. Polskich Olimpijczyków w Wałczu rozegrano turniej piłki nożnej "Marcowe Granie". W rozgrywkach rywalizowały dzieci z klas I-III ze wszystkich wałeckich szkół podstawowych. Każda szkoła wystawiła po dwie drużyny i na trzech boiskach 8 zespołów rozgrywało mecze systemem "każdy z każdym". Łącznie na boiskach cieszyło i bawiło się grą w piłkę nożną ponad pięćdziesięciu chłopców. Rozegrano 30 spotkań, w których strzelono łącznie 191 bramek W trakcie zmagań nie prowadzono żadnej punktacji, liczył się udział i radość z gry. W rolę sędziów wcielili się Panowie Artur Pieczyrak, Tomasz Kinczel i Marek Skonieczka. Na zakończenie turnieju drużyny zostały nagrodzone słodkościami, a wszyscy zawodnicy otrzymali okolicznościowe dyplomy za udział. Podziękowania dla Towarzystwa Przyjaciół Dzieci przy naszej szkole za pomoc w organizacji imprezy. Naszą szkołę reprezentowali: Leon Pieczyrak, Piotr Grynkiewicz, Florian Pomorski, Wojtek Stangreciak, Kordian Piskuła, Paweł Kasperowicz, Leon Pastuszak, Stanisław Bulman, Oliwier Marysiak, Fabian Osiński, Stanisław Wilk. 

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”