Turniej siatkówki w Czaplinku

8 listopada uczennice Szkoły Podstawowej nr 5 im. Polskich Olimpijczyków w Wałczu i jednocześnie zawodniczki UKS Libero Wałcz uczestniczyły w Turnieju z okazji Święta Niepodległości w Czaplinku. Rywalizowały z zespołami z Koszalina, Stargardu, Słupska, Miastko oraz Czaplinka. Turniej rozegrano w 3 grupach eliminacyjnych do walki o poszczególne miejsca. Nie tracąc seta, dziewczyny awansowały do ścisłego finału, gdzie uległy tylko gospodyniom, kończąc turniej na II miejscu. Wyróżnioną zawodniczką naszego zespołu została Maja Denis. Nasz zespół wystąpił w składzie: Maja Denis, Patrycja Blicharska, Aurelia Muryn, Karolina Szeremeta, Paula Gala, Klaudia Ptak, Luiza Czech, Wiktoria Bienias, Monika Pastusiak, Oliwia Kancerska. Trenerzy: Agata Skonieczka, Magdalena Kunert. Gratulacje!