Turniej siatkówki w Czaplinku

8 listopada uczennice Szkoły Podstawowej nr 5 im. Polskich Olimpijczyków w Wałczu i jednocześnie zawodniczki UKS Libero Wałcz uczestniczyły w Turnieju z okazji Święta Niepodległości w Czaplinku. Rywalizowały z zespołami z Koszalina, Stargardu, Słupska, Miastko oraz Czaplinka. Turniej rozegrano w 3 grupach eliminacyjnych do walki o poszczególne miejsca. Nie tracąc seta, dziewczyny awansowały do ścisłego finału, gdzie uległy tylko gospodyniom, kończąc turniej na II miejscu. Wyróżnioną zawodniczką naszego zespołu została Maja Denis. Nasz zespół wystąpił w składzie: Maja Denis, Patrycja Blicharska, Aurelia Muryn, Karolina Szeremeta, Paula Gala, Klaudia Ptak, Luiza Czech, Wiktoria Bienias, Monika Pastusiak, Oliwia Kancerska. Trenerzy: Agata Skonieczka, Magdalena Kunert. Gratulacje!

Leszek

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu„Jest miły”

Franek

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Wie jak rozśmieszać.”

Paweł

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Jest przyjacielski.”

Nikodem

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Jest jak Lewandowski.”

Nikodem

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Lubi rozśmieszać.”