Wygrana na inaugurację!

Sobota, 4 listopada, to dla zawodniczek UKS Libero Wałcz w kategorii kadetek, a zarazem uczennic Szkoły Podstawowej nr 5 im. Polskich Olimpijczyków Wałczu bardzo pracowity i szczęśliwy dzień. Dziewczyny rozegrały swój pierwszy mecz inaugurujący sezon ligowy. Ich rywalami były zawodniczki OPP POWIATU KOŁOBRZEG. Dobra gra i realizacja zadań trenera pozwoliło odnieść zwycięstwo 3:1 (25:14, 25:18, 23:25, 25:13). Skład zespołu: Martyna Sadowska, Izabela Nagórska- absolwentka szkoły, Maja Denis, Patrycja BlicharskaAurelia Muryn, Natalia Spodniewska, Karolina Szeremeta, Paula Gala, Klaudia Ptak, Wiktoria BieniasMonika Pastusiak, Luiza Czech. Trenerami zespołu są: Agata Skonieczka i Michał Porębiak. Wielkie gratulacje!!!

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

Franek

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Wie jak rozśmieszać.”

Paweł

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Jest przyjacielski.”

Nikodem

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Jest jak Lewandowski.”

Nikodem

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Lubi rozśmieszać.”