- - - - - -
A+ R A-

Liga Wojewódzka Młodziczek

Czwarta kolejka w Lidze Wojewódzkiej Młodziczek znów ze zmiennym szczęściem dla zawodniczek UKS Libero Wałcz. Rozgrywając w sobotę w Gryficach turniej w ramach III ligi, dziewczęta pokonały w pierwszym meczu 2:1 zawodniczki KPS Czaplinek. Jednak w drugim meczu, po zaciętej walce na przewagi, uległy gospodyniom (zawodniczkom Plas Gryfice) 0:2. Nie uzyskały tym samym awansu do wyższej ligi. Za trzy tygodnie ostatnia kolejka. Znamy już swoich rywali. Znów spotkamy się z UKS Volley Wałcz oraz UKS Libero Banie. Życzymy powodzenia sobie oraz naszym przeciwnikom. Podopieczne Agaty Skonieczki i Michała Porębiaka wystąpiły w składzie: Wiktoria Bienias, Monika Pastusiak, Zuzanna Kowalczyk, Oliwia Kancerska, Oliwia Popadiak, Luiza Czech, Wiktoria Jankowska, Klaudia Ptak, Karolina Sydonowicz.

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”