- - - - - -
A+ R A-

II miejsce szczypiornistów

5 lutego w Szkole Podstawowej nr 2  w Wałczu odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców. W turnieju uczestniczyło 5 szkół z Mirosławca, Człopy i Wałcza. Reprezentanci naszej szkoły, pod okiem Artura Pieczyraka, awansowali do finału turnieju po i zaciętym meczu ulegli minimalnie gospodarzom. Reprezentacja naszej szkoły wystąpiła w składzie: Dzikowicz Dawid, Fryc Cezary, Kruk Maciej, Kuzio Jakub, Paluszkiewicz Wiktor, Polewczak Aleksander, Radecki Marek, Suślik Wojciech, Tomaszewski Maciej, Wojciechowski Bartosz.

Office.com

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  Office dla uczniów naszej szkoły

SP 5 w Minecraft

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Nasza szkoła”

LearningApps.org

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „LearningApps.org”

Quizizz

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizizz.com/”

Quizlet

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „https://quizlet.com/”